מיחזור מתכות – לעולם יפה יותר

 
 
 
חברת גואטה מתכות בע"מ עוסקת בפינוי מתכות ובמחזורן תוך שימת דגש על דיוק בעבודה, ובכך תורמת לסביבה בטוחה וירוקה יותר.
 
מיחזור מוצרים הוא תהליך מבורך; במקום להשליך מוצרים וחומרים שכבר אינם בשימוש אל מצבורי ענק של פסולת וכך גם לזהם את הסביבה בה אנחנו חיים, יש היום אפשרות לקחת את אותה "אשפה" ולייצר ממנה מוצרים חדשים שבהחלט אפשר להשתמש בהם. בצורה שכזאת אנו תורמים תרומה גדולה מאוד לאיכות הסביבה בכלל ולאיכות החיים שלנו בפרט, ועוזרים לעולם להיות יפה וטוב יותר. 
 
 
מחזור מתכות
 
הפתרון – מחזור
מחזור מתכות ומוצרים אחרים באופן קבוע מביא תועלת כפולה: ראשית, המיחזור הופך את העולם ואת האטמוספרה לנקיים יותר מחומרים ומכימיקלים שונים המתפרקים אל תוך חלל כדור הארץ ושנית – יש כאן חיסכון עצום בשימוש בחומרי גלם חדשים בזכות השימוש שנעשה בחפצים ממוחזרים.
 
 
 
אמנם, היום ישנן חברות המספקות שירותי פינוי מתכות אל אתרים מורשים, אולם גם באתרים שכאלה אשר אינם דואגים לבצע מיחזור מתכות וחומרים אחרים, הרי שהם הפכים להיות מקומות שבהם כל החפצים שכבר אין בהם שימוש "מסתובבים חופשי" והופכים את העולם למזבלה גדולה. לא רק זה, אלא שישנם חומרים שהישארותם זו בשטח גורמת לזיהום האוויר, המים והקרקע, לפגיעה בחיות הבר ובבני האדם ועוד.  
בנוסף לכל זאת, חברות ומפעלים מייצרים מוצרים חדשים כל הזמן – דבר הגוזל משאבים רבים של חומרי גלם ופוגע גם הוא בסביבה בה אנו חיים.
 
 
מיחזור מתכות
 
 
 

מחזור מתכות – תרומה גדולה לאיכות הסביבה

נישת המתכות היא אחד מהתחומים החשובים ביותר בענף המחזור. זאת משום שהמתכת הינה חומר גלם יקר ומבוקש ביותר, ולכן מחירי המוצרים המיוצרים ממנה הינם יקרים יחסית למוצרים העשויים מחומרים אחרים.
ביצוע מיחזור מתכות הינו פעולה חשובה ביותר הן משום שבחומר זה ישנם כימיקלים רבים שיכולים להזיק לסביבה, והן משום שהמתכת היא חומר יקר שמיחזורו יכול להביא איתו איזון מחירים בעולם התעשייה, שבסופו של דבר ישפיע גם על הצרכן הקטן.


גואטה מתכות לשירותכם

חברת גואטה מתכות הינה חברה וותיקה ומקצועית בתחום מיחזור המתכות ובנוסף מספקת שירותי
פירוק מפעלים ופירוק מתכות.

אם הנכם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום ואשר תבצע מיחזור מתכות בצורה הטובה והיעילה ביותר צרו עמנו קשר ואנחנו כבר בדרך אליכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העוגן 9, אשדוד   | טל: 03-3564305 | פקס: 03-9564304 | תא דואר: פרץ 3, אזור, ישראל, מיקוד: 58000   
 
© כל הזכויות שמורות לשאול גואטה בע"מ