פירוק מפעלים

 
פירוק מפעלים מיקצועי ניתן להזמין אצל שאול גואטה מתכות, חברה וותיקה ומיקצועי בתחום פירוק מפעלים. צרו קשר עם שאול גואטה מתכות ונשמח לעמוד לשירותכם.
פירוק מפעלים הינו צעד אשר מתבצע באופן קבע והוא חלק בלתי נפרד מן ההתפתחות הטבעית של התעשייה. על צעד זה, ועל תהליכים הנלווים אליו, תוכלו לקרוא במאמר זה.
 
 
 

הסיבות לפירוק מפעל
 

פירוק מפעלים יכול להתרחש כאשר מפעלים מעוניינים להעתיק את מיקומם למקום טוב או נוח יותר. הוא יכול להתרחש גם כאשר מפעלים מפורקים על מנת להתחדש ולשוב כאשר הם מצוידים טוב יותר ומתקדמים יותר מכפי שהיו עד כה. וכמובן, תהליך זה יכול להתרחש כאשר מפעלים מיושנים או נכשלים מגיעים לקצה דרכם. בכל מקרה מדובר על חלק טבעי מענף התעשייה.
 

תהליך פירוק מפעלים

 

לא משנה מה הסיבה בגינה מגיעים לפרק מפעלים, הרי שעצם התהליך, אין משמעות כי חייבים להפסיד אמצעים על המהלך, או לגרום לבזבוז של משאבים וחומרים יקרים. ישנם כיום גופים אשר מתמחים בביצוע צעדים מסוג זה. פניה אליהם יכולה להביא לחיסכון משמעותי בעלויות הפירוק, ולעתים אפילו להניב רווח נאה לבעלי המפעל.

חברות אשר מתמחות בפירוק מפעלים מציעות דיל שקשה לבעלי מפעלים לסרב לו: הן דואגות להכל בעצמן, ובכך מורידות את הדאגה מן הבעלים. כמו כן, הן רוכשות את חלקי המתכת הישנים ומשתמשות בהם למטרות מחזור ושימוש מחדש. כך כולם יוצאים נשכרים. הבעלים אינם צריכים להביא מישהו ולשלם לו על מנת לבצע את העבודה, הם נפטרים ממבנים ומציוד מיושנים בהם אין עוד צורך, ואף מקבלים תשלום עבורם. את הכסף המתקבל ניתן להשקיע במפעל המחודש, ברכישת ציוד חדש, וכיו"ב. במקרים בהם הגיע העסק לסוף דרכו, הרי שהכסף אשר נחסך וזה המתקבל עבור חלקי המתכת המפורקים, מסייעים שניהם לרכך במעט את רוע הגזירה.
 
 
 
פירוק מפעלים
 
פירוק מפעל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העוגן 9, אשדוד   | טל: 03-3564305 | פקס: 03-9564304 | תא דואר: פרץ 3, אזור, ישראל, מיקוד: 58000   
 
© כל הזכויות שמורות לשאול גואטה בע"מ