פינוי מתכות

 
השלכה לא מסודרת של פסולת מתכתית היא מפגע אקולוגי חמור, אך למרבה הצער גם תופעה מוכרת. מפעלים, קבלנים וגופים אחרים לא תמיד מודעים לחשיבות הרבה שיש לפינוי מתכות מוסדר לאתרי פסולת מורשים, ולנזק הסביבתי החמור שעלול להיגרם בעקבות פינוי "פיראטי" של פסולת מתכת עם חברת שאול גואטה בע"מ תוכלו ליהנות משירותי פינו מתכות מקצועיים, יעילים ועל פי החוק, אשר יבטיחו שאתם לא תיקחו חלק בפגיעה בסביבה שלנו.


פינוי מתכות – חושבים רחוק, למען עתיד ירוק


בעבר, איש לא נהג לייחס חשיבות לאתרים שאליהם אנו מפנים את הפסולת שלנו. פסולת ביתית, פסולת תעשייתית ופסולת בניין הושלכו בערבוביה, ולאיש לא היה אכפת. כיום, ברור לכולנו שאם אנחנו לא נשמור על המשאבים המוגבלים של כדור הארץ, לא יהיה לנו מה להוריש לילדינו ולנכדינו. נוכח הכרה זו, המחזור הלך ותפס מקום מרכזי באורח החיים הירוק שמדינות רבות אימצו לעצמן. פינוי מתכות מוסדר הוא אחת הדרכים לשמירה על כדור הארץ, הסביבה והמשאבים הטבעיים שלנו: במתכות נמצאים חומרים כימיים, וכשאלו נשטפים עם מי הגשמים הם עלולים לחלחל אל מי התהום, לפגוע בחי, בצומח וגם בבני האדם. פינוי מתכות לאתרי פסולת שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה מבטיח שהמתכות לא יושלכו באתרים פיראטיים ולא יזהמו את מקורות המים שלנו. 
 
 
 
פינוי מתכות לאתרי פסולת ייעודיים מונע מפגעים חזותיים ופגיעה בנוף, בדמות הררי פסולת בצידי הדרכים, בערוצי נחלים ובשטחים פתוחים. פינוי מתכות המתבצע באופן מקצועי ומוסדר מאפשר גם למחזר את המתכות הללו לטובת שימושים שונים, ובכך להבטיח ניצול טוב יותר של המשאבים הטבעיים של כדור הארץ. עם חברת שאול גואטה בע"מ תוכלו גם אתם ליהנות משירותי פינוי מתכות המתבצעים על פי חוק, ולתרום את תרומתכם למען איכות הסביבה ועתיד כדור הארץ שלנו.
 
 

המקצועיות שלנו הרווח שלכם

 

חברת שאול גואטה בע"מ שמחה להעמיד לרשותכם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בפינוי מתכות, ולאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת:
  • פינוי מתכות ממקורות אזרחיים, תעשייתיים וביטחוניים לאתרים מורשים בלבד
  • אפשרות לרכישת המתכות המפונות
  • צי גדול וחדיש של משאיות, מנופים וציוד עבודה, המאפשר פינוי יעיל, מהיר ובטיחותי
 
 
 
פינוי מתכות
 
 
 

  • צוות מקצועי בעל ניסיון רב שנים
  • פירוק המפעלים וכלי המתכת המפונים באתרים ייעודיים והפנייתם למחזור


אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים, הכולל גופים וחברות מהמובילים במשק, וליהנות משירותי פינוי פסולת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העוגן 9, אשדוד   | טל: 03-3564305 | פקס: 03-9564304 | תא דואר: פרץ 3, אזור, ישראל, מיקוד: 58000   
 
© כל הזכויות שמורות לשאול גואטה בע"מ