קניית מתכות

 
 
 
חברת שאול גואטה מבצעת קניית מתכות ממפעלי תעשייה, מבתי חולים, מחברות גדולות, מכוחות הביטחון ומגופים אזרחיים, אשר יש ברשותם ציוד מתכת שהם אינם זקוקים לו עוד. כל המתכות עוברות עיבוד מקצועי ונמכרות לחברות בארץ ובחו"ל, הזקוקות למתכת לשם עבודתן השוטפת.חברת שאול גואטה  הינה חברה המתמחה בתחום קניית מתכות.
לרשות החברה מומחים מהמובילים בתחום, החברה מתמחה במגוון תחומים של קניית מתכות:
  • קניית מתכות ממגוון סוגים
  • רכישת מתכות ירוקה
  • רכישת פסולת מתכת ומתכות בכל מצב 
 
 
 
 
קניית מתכות
 
 
 
למידע נוסף על שירותי קניית מתכות ועל שירותי מחזור מתכות שמספקת החברה הנכם מוזמנים
לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
קונה מתכות - שאול גואטה בע"מ
 
 
 
שאול גואטה
 
 
 

רכישת מתכות

רכישת מתכות משמשת בעיקר לצורך חשוב מאוד שרבים ממפעלי התעשייה של היום שמים עליו דגש חזק – שמירה על איכות הסביבה. המתכת, כמו פסולת רבה אחרת, אינה פסולת אורגנית ולכן היא אינה מתכלה. משום כך, במידה שלא עושים איתה שום דבר, מתכת שסיימה את תפקידה מושלכת אל עבר ערימת פסולת המועברת לאתרי הפסולת שכידוע, אינם תורמים כלל לשמירה על הסביבה, אלא רק להיפך – מזיקים לה. לכן, חברות העוסקות במשימה החשובה של קניית מתכות, עושות חסד עם הסביבה ובעצם גם איתנו, בני האדם. זאת משום שכל פסולת המוטמנת באדמה ואפילו פסולת שמוצאת את כלייתה בשריפה, מזיקה מאוד למים שאנחנו שותים ולאוויר שאנחנו נושמים, וכך, בסופו של דבר, פוגעת לא רק בסביבה שלנו, אלא גם בנו עצמנו.
 

לאיזה צורך?

חברת שאול גואטה עוסקת זה שנים רבות בתחום הירוק הזה של קניית מתכות. במתכות שהיא רוכשת היא עושה שימוש חוזר, היינו – מבצעת מחזור מתכות, ומאפשרת לחברות העוסקות בעבודות מתכת לעשות בהן שימוש לצורכיהן. כך תורם מחזור מתכות להמשך התהליך היצרני, מבלי לפגוע בסביבה, ובשורה התחתונה – הופך את העולם למקום שהרבה יותר נעים לחיות בו.
 

למען איכות הסביבה

חברת שאול גואטה מבצעת קניית מתכות וכן מחזור מתכות למען איכות הסביבה ומשרתת את האינטרסים של כל השותפים במלאכה הברוכה: מוכרי המתכות נהנים מהחזר כספי עבור ציוד שהם כבר לא משתמשים בו, רוכשי המתכות נהנים מחומר גלם המשמש אותם להמשך עבודתם הברוכה – ללא צורך בשימוש במתכת נוספת ובפגיעה נוספת בסביבה, ואנחנו כחברה, מפיקים את הרווח שלנו ובעיקר – נהנים מהרווח של לקוחותינו ושל כולנו כבני אדם, הרוצים לחיות בסביבה ירוקה ובריאה יותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העוגן 9, אשדוד   | טל: 03-3564305 | פקס: 03-9564304 | תא דואר: פרץ 3, אזור, ישראל, מיקוד: 58000   
 
© כל הזכויות שמורות לשאול גואטה בע"מ