ציוד תעשייתי משומש

 
מחפשים ציוד תעשייתי משומש או יד שנייה? סוגרים את המפעל ומעוניינים להיפטר מציוד תעשייתי מבלי להסב נזק לסביבה שבה אתם חיים?
חברת שאול גואטה בע"מ היא הכתובת הנכונה עבורכם! 
 
 
אנשים שפותחים עסק חדש או שמרחיבים עסק קיים למפעל של ממש, תמיד מעוניינים לחסוך כמה שיותר בהוצאות שלהם. עובדה זו נכונה גם אם יש לבעלי העסק מספיק כסף כדי להרשות לעצמם את המכשור והציוד הטוב והחדש ביותר, אך היא נכונה במיוחד אם אין בידם את הכסף הדרוש לשם כך. כדי לחסוך כסף, אחד הפתרונות הטובים שבהם יוכלו בעלי עסקים להיעזר הוא רכישת ציוד תעשייתי משומש. כך יהיה להם את הציוד שהם זקוקים לו על מנת להמשיך בעבודתם, ולקבל כסף, שבאמצעותו יוכלו לרכוש בהמשך ציוד משוכלל יותר מזה שיש להם.
 
חברת שאול גואטה בע"מ בעלת ותק וניסיון של עשרות שנים בתחום מחזור וסחר במתכות. אצלנו תוכלו לרכוש את כל הציוד התעשייתי הדרוש לכם על מנת למנף אתכם העסק שלכם למפעל של ממש. 
 
 
 

גם מוכרים וגם קונים ציוד תעשייתי משומש

 
 
מפעלים רבים אשר נקלעים לקשיים כלכליים, נאלצים להיסגר בלית ברירה. לחלופין, עליהם לעבור הסבה, אשר תדרוש מהם להקטין באופן משמעותי הן את מספר העובדים והן את הציוד המכני המשרת אותם. על מנת לקבל תמורה עבור השינוי שעליהם לעשות, בעלי מפעלים רבים מחפשים פתרון יצירתי כדי לקבל כסף שבאמצעותו יוכלו לשלם חלק מהחובות שאליהם נקלעו. אם גם אתם נקלעתם למצב כזה, לפני שאתם פונים לקבל הלוואה מהבנק, תוכלו לנסות לברר כמה שווה הציוד התעשייתי שלכם. אולי תופתעו לגלות שיש בידכם לא מעט כסף שתוכלו להשתמש בו.
 
 
 
ציוד תעשייתי משומש
 
 
 
בין אם אתם מעוניינים לרכוש ציוד תעשייתי משומש או למכור אותו, אנחנו כאן בשבילכם. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם שירותי מקצועי, אדיב ואמין.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העוגן 9, אשדוד   | טל: 03-3564305 | פקס: 03-9564304 | תא דואר: פרץ 3, אזור, ישראל, מיקוד: 58000   
 
© כל הזכויות שמורות לשאול גואטה בע"מ