פסולת מתכת

 

ניצול נכון של משאבים הוא מושג מפתח להצלחה בכל תחומי החיים. אותו הדבר נכון גם לגבי מתכות. לכן, ענף של מחזור מתכות ושל פסולת מתכת הוא בין הענפים החשובים והפעילים ביותר במשק התעשייה בישראל. הניצול המיטבי של מתכות בארץ ומחזורן לשימוש חוזר, משמעו חיסכון משמעותי למשק ויתרון גדול לעסקים, למוסדות ולמפעלים. על מנת לבצע את פעולתם על הצד הטוב ביותר, עסקים המתמחים במחזור פסולת מתכת מפעילים מערך לוגיסטי ענף, אשר כולל הפעלה של צי משאיות ומנופים לאיסוף, לפינוי ולרכישה של פסולת מתכת מכל רחבי הארץ, בין אם מדובר בפסולת ממקור אזרחי, תעשייתי או בטחוני.

כולם מרוויחים

 
 
 
פסולת מתכת
 
 
 
פסולת מתכת - שאול גואטה בע"מ
 
 
 

 

מחזור המתכות הוא כה חשוב ויתרונות השימוש במתכת ממוחזרת כה רבים, עד כי ישנו גם שוק ער של יבוא ויצוא של מתכות בכל רחבי העולם.  המשאבים בעולם אינם בלתי מוגבלים. כמו כן, הכרייה וההפקה של מתכות שונות הינם תהליכים יקרים, מסובכים ולעתים אפילו מסוכנים. מאידך, התפתחות העולם המערבי דורשת אספקה קבועה של חומרי גלם למטרות שונות. ללא אספקה זו, תהליכי הייצור היו צריכים להיעצר במקום. מצד שני, כאשר מוצרי מתכת וברזל שונים יוצאים מכלל שימוש, פירוקם ופינויים יכולים להיות עסק מורכב ויקר. כך, למשל, פינוי של ציוד מכאני הנדסי שיצא מכלל שימוש, פירוק ופינוי של מפעלים שחדלו מפעילותם וכיוצא באלה יכולים להיות עניין יקר מאוד, כאשר חוקי המדינה קובעים סטנדרטים שונים לביצוע עבודות הפירוק והפינוי של פסולת הבנייה ופסולת מתכת. יש מי שזקוק לפסולת מתכת ומחזיק בכל המערך הלוגיסטי הדרוש על מנת לבצע את עבודות הפירוק הנדרשות, לפנות את הפסולת ואף לשלם עבור הפסולת.

 

תהליך המחזור של פסולת מתכת

 

פסולת המתכת הנאספת מרוכזת במרכזי מיון, שם סוגי המתכות השונים עוברים הפרדה וחלוקה, על מנת לאפשר ניצול אידיאלי של כל מתכת. משם מעבירים פסולת מתכת למפעלי התכה מובילים, אשר ממוקמים בארצות שונות באירופה, באסיה, לרבות מפעל התכה גדול בטורקיה. לאחר התכת המתכות והפיכתן לחומר גלם משווקת המתכת בחזרה אל השוק, לשימוש חוזר ולחיים מחודשים.

מעוניינים ברכישת מתכות לכל מטרה? זקוקים לשירותי פירוק של מתקני מתכת ומוצרי מתכת מסוגים שונים? עם 30 שנות ניסיון בענף מחזור וסחר במתכות, חברת שאול גואטה היא אחת החברות במובילות בתחום והכתובת המושלמת עבורכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העוגן 9, אשדוד   | טל: 03-3564305 | פקס: 03-9564304 | תא דואר: פרץ 3, אזור, ישראל, מיקוד: 58000   
 
© כל הזכויות שמורות לשאול גואטה בע"מ